Paslaugos

Darau tik tai, ką darant mano širdis džiaugiasi. Tuomet esu laiminga ir galiu ta laime pasidalinti su aplinka. Tuomet, kaip dažnai mėgstu sakyti apie tą jausmą:

– Energija teka… vadinasi gerai.

.

SEMINARAI- SUSITIKIMAI SU AKMENĖLIAIS

Man labai patinka dalintis su Jumis tuo ką jaučiu. Man natūralu jausti akmenis ir jų energiją, todėl galiu pasidalinti kaip aš bendrauju su akmenimis, kaip juos galima panaudoti, ką daryti, kad juos pajusti, kaip sukurti ryšį su akmenėliais. Visa tai, taip paprasta.

Susirinkus grupelei žmonių atvykstu į Jūsų miestą, Jums pasirinktą vietą. Minimali grupė – 5 žmonės.  Vakaras, diena ir užsiėmimas, kurį žmonės dažniausiai vadina seminaru, dažniausiai trunka 3-4 val.  

Tokiame renginyje dalyvauti investicija į save: 15 eur/žmogui. Dažniausiai būna daug meditacijų, jaukių pokalbių apie akmenis ir sakralus garsas padedantis pajusti akmenis.

Tad visada mielai laukiu Jūsų pasiūlymų atvykti pas Jus, tik reiktų tartis geriau iš ankščiau. Laukiu pasiūlymų ir laiškų: jurate.gliaudelyte@gmail.com

.

.

GONGO GARSO TERAPIJA

Garsas ir virpesiai – tai vienas nuostabiausių gydančių instrumentų, kurį pati patiriu ir kuriuo tikiu. Gongas – tai galingas instrumentas išvirpinantis kiekvieną kūno ląstelę žmoguje.

Po gongo maudynių žmogus dažniausiai jaučiasi it naujas. Lyg visa kas labiausiai nereikalinga mumyse būtų nubyrėję. Man taip patinka būti laidininku ir nešti šviesą, susiliejus su Visata padėti gongui ir kitiems instrumentams atsiskleisti ir virpinti ne tik žmonių kūnus, bet ir budinti sielas ir į gyvenimą traukti harmoniją, ramybę ir džiaugsmą.

Nebūna nei vienos sesijos vienodos. Visos jos visiškai gyvos ir tikros, garsais ir virpesiais kalbančios kiekvieno žmogaus sielai skirtingus ir kitokius garsus.

Susirinkus minimaliai 10 žmonių grupelei atvykstu į vietą jaukiam vakarui su garsu.
Sesijos trukmė – 1 – 1,5 val.
Investicija: 10 eur/ žmogui

.

.

TIBETO DUBENŲ GARSO MASAŽAI

Nuostabi patirtis – Grojančių tibeto dubenėlių garso masažai. Ne tik atpalaiduoja visą kūną, tačiau sukuria malonius pojūčius, nuima skausmą, pašalina stresą, energetinius blokus, stiprina imuninę sistemą.

Kviečiu leistis į gydančią garso kelionę.
Individualaus seanso kaina: 35 eur.
Trukmė: ~ 1,5  val.

.

.

KRISTALŲ TERAPIJA

Individuali gydymo sesija akmenėliais, čakrų balansavimas mineralų pagalba.
Investicija į save: 25 eur
Trukmė: ~45 min – 1 val.